داستان سه تا نقطه ی عاشقانه ی بی دلیل

سلام ...

چه قدر دلم می خواهد شعر بگویم ! این شاید اولین بار باشد که اعتراف می کنم به کمبود شعرم ! کجاست ؟ کجاست آن دخترک شاعری که ... کجاست آن روح بی پروایی که ... کجاست ؟

دلم می خواهد بنویسد . دلم اصلن عاشقانه می خواهد . یک عاشقانه ی محض بی دلیل . اصلن تو را فراموش کند یا خودش را یا تمام آن ها را که بوده اند و می آیند و نمی مانند ! دلم می خواهد بنویسد فقط . بنویسد مثل تمام آب های روان که نوشته می شوند و می آیند و می روند و نمی مانند . مثل تمام بادهای پاییزی که همه چیز را با خودشان می برند و همه چیز را با خودشان می آورند ... مثل تمام بادهای پاییزی که بی خبر سروده می شوند ...

چند قرن است که این طور ننوشته ام ؟ چند هزار سال است که پیچیده ام بین قدم های سرد آهن ها و فسیل ها و ... ننوشته ام ... ننوشته ام ... اصلن همین سه نقطه های بین متن هام که دیگر نمی آورمشان ... دیوانه ام می کنند همین ها ! چه قدر این سه نقطه ها را دوست دارم ... چه دلبستگی ای بهشان دارم و خبر ندارم !

اصلن رمز تمام عاشقانه هایم همین سه نقطه ها بودند . گمشان کرده بودم بین تمام خط های فاصله که بین نام ها افتاده برام . دلم می خواهد یک پاک کن نوک تیز بردارم و تمام خط فاصله ها را به سه نقطه تبدیل کنم . دلم می خواهد تمام جدایی ها را توی سه نقطه ها دفن کنم .

دلم چه قدر شعر می خواهد ...

 

پی نوشت : تو را کم دارم . تو را که شبیه تمام نگفتن های منی ! کجایی بیایی ببوسمت بگذارمت روی چشمم ؟ کجایی شعر بشوی بروی توی استخوان هام ؟ ... تو را کم دارم که بنشینم روی زانوهات و سرم را کمی به عقب خم کنم و از گوشه ی چشم چپم که بهتر می بیند ، تو را نگاه کنم ... کاشکی شبیه تمام گفتن هایمان بودیم . نگفتن هایمان رخصت ندادند بهمان ... کاشکی این قصه جور دیگری بود !

/ 18 نظر / 10 بازدید
نمایش نظرات قبلی
کوچولو

دوستم.مرسی از بودنت. اما یادت رفت سوال هندیم رو جواب بدی که!![گریه]

ارزو

اتفاقا در حال حاضر این وبلاگ هم تو را کم دارد!

یکتا

های غزل ... کجایی دختر؟

مینا

سلام غزل خانومی. از مطالبت و سبک نوشتاریت خوشم میاد. و البته به نظر میاد آدم پر انرژی هستی.

خرس

غزل انقده تنهام که گاهی هوس میکنم با دستهای خودم بشینم حرف بزنم مفصل!

نارفیق

می تونم بپرسم حالا چرا سه تا نقطه 4 تا چه عیبی داره[خوشمزه]

نیما

سلام وبلاگ باحالی داری اگه فرصت کردی یه سری هم به من بزن