داستانی از شرق وحشی

سلام ...
شبکه ی RAI2 تلویزیون ایتالیا . اخبار نیمروزی . خبر شلوغی های ایران در راس خبرهاش ...
تصویر : تظاهرات آرام مردم و بعد ضربات گارد ویژه به شکم دختری و بعد چهره ی پسر جوانی که از شدت ضربات باتوم یا مرده یا غش کرده و بعد شلیک از ساختمان های بلند به مردم بدون هدف گیری خاص و بعد دست هایی که ناشیانه سعی در برقراری ارتباط با موبایل هایی دارند که ... !
صدا : تظاهرات آرام طرفداران کاندیدای رفرمیست ایران ، موسوی مطابق روزهای گذشته به آشوب کشیده شد . این در حالی ست که گارد ضد شورش با باتوم به مردم حمله می کند و " بسیجی ها " از پنجره ی منازل به مردم شلیک می کنند . این در حالی ست که شبکه ی اینترنت و ارتباطات موبایل در این کشور دچار مشکل شده است ...

پی نوشت : حالا مردم ایتالیا خیلی خوب ماها را می شناسند لابد ! شاید بیشتر از آن که به این فکر کنند که ما در ایران هنوز با شتر این ور و آن ور می رویم ، به این فکر کنند که در ایران چیزی به نام " بسیج " وجود دارد که مردم را به صورت رندوم می کشد و جنازه ها را هم تحویل خانواده شان نمی دهد !

/ 4 نظر / 7 بازدید
افشین احمدپور

دروغ که حناق نمیاره!!!انتلکتوئل های جامعه ی ما که بشید شماها حساب بقیه معلومه!!

افشين خيلي چرت وپرت ميگيا.انقدر شخصيت خودتو زير سوال نبر البته اگر شخصيت داري

onhell2000

salam man web nadaram bana ba in toroo ad kardam

افشین احمدپور

خوشحالم که شما زبان ایتالیایی رو بلدید.من خیلی به زبانهای خانواده ی لاتین علاقه مندم.زیاد عصبانی نشید من به شما به چشم یک هموطن نگاه می کنم نه یک دشمن.موفق باشید.