یک داستان خیلی متفاوت !

سلام ...

** اینو تو این وبلاگ ( http://less10.mihanblog.com/post/945 ) دیدم و خوشم اومد و گذاشتم اینجا . اصن هم مهم نیس که تا حالا از این کارا نکرده بودم . خب دلم خواس خب !

 

در تصویر زیر پنج شکل برای شما مشخص شده و شما باید با کشف ارتباط منطقی بین این شکل ها، شکل ششم را حدس بزنید.

 

پاسخ را همین پایین می توانید مشاهده کنید . ولی قبلش خودتان پاسخ را بدهید

.

.

.

.

.

.

.

.

.

هر یک از شکل ها در حقیقت اعداد انگلیسی 1 تا 5 هستند که به صورت قرینه در کنار خود قرار گرفته اند . پس شکل ششم هم باید قرینه عدد 6 باشد که در کنار خود قرار گرفته است.

 


/ 3 نظر / 12 بازدید
سينا علي محمدي

سلام وبلاگ شما چیزهایی داره که جاهای دیگه نداره مثلا بیان / نگاه / و حتا ببخشید یه جور کرمی داره که جاهای دیگه نیست / نمی گم خوبه ها / ولی خب حداقل شبیه بقیه نیست / من هم که عاشق چیزهایی هستم که لنگه نداره.. مثل خودم که اگه لنگه داشتم تا حالا بسته بودنم به گاری ! راستی هنوز یادگاریتون توی خونه به دیواره / یادتون هست ؟

پرویز

درود خسته نباشید فکر نمیکنی با این نوع نگارش داری به فرهنک نوشتاری آسیب وارد میکنی ضمنا تیم تو ایران فقط استقلال و تو اروپا فقط بارسلون بدرود

یکتا

من درست حدس زدمممممممم ... هورا ... غزل ... من دوشنبه می رم ... یک کم زیادی شلوغم اما دلم می خواد قبل این سال نو مسخره بشنومت که لااقل یه چیزایی باشن که ارزش نو شدن دارن ... مثل شنیدن تو ... دوستت دارم دختره ... اون غزل خودم رو هم همیشه یاد تو می اندازه ... و وزن هات ...