بازی های کودکانه ی ...

سلام ...
چه قدر زود نقش عوض می کنی . چه قدر ...
می دانی از چه حرصم می گيرد ؟ از اين که به همان سادگی که بغض می کنی و گوشی را می گذاری ، چند دقيقه بعد صدايت را بلند می کنی و آن بازی مسخره را دوباره شروع می کنی !
ادامه بده ! ادامه بده خوب من ! اعصاب من از پولاد است ... از آن پولادها که نه خرد می شوند و نه نفوذ پذيرند ! از آن پولادها که در اوج باران تير و ترکش ، تنها ممکن است کمی خمش پيدا کنند !
هی می خواهم خودم را گول بزنم و بگويم : نه ...
هی می خواهم به روی خودم نياورم که ...
هی می خواهم ... هی می خواهم ...
اما راستش را بخواهی من پاسخم را گرفته ام . پيش از آن که حتی فکرش را هم کنی من پاسخم را گرفته ام !
و تو ادامه می دهی اين بمب باران عاطفه را که تمام خودم را روی سرم آوار کنی ...
نمی توانی ؛ قبول کن !
حرف از کلانتری می آوری . تهديد می کنی ... از چه می خواهی شکايت کنی و به کجا ؟
....................
پيش نويس متن شکايت نامه ی جناب آقای نارررررررنجی :
حضور محترم رياست محترم کلانتری ۰۰۰
اين جانب «‌ ناررررررنجی » مراتب اعتراض و شکايت خود را نسبت به احساسات پاک دخترک ديوانه ای موسوم به « بنفش متمايل به کبود » اعلام می دارم . نام برده بر خلاف نظر اين جانب ، از دوستی خود با من برنمی گردد و در وبلاگ خود ، همواره جملات سرشاری را مبنی بر دوست داشتن من می نويسد . لازم به ذکر است که بنده به دليل ترس از دوست داشتن و دوست داشته شدن (‌ و یا هر دلیل مزخرف دیگری که به خودم مربوط است )، هيچ گونه تمايلی به ادامه ی دوستی با ايشان ندارم و بارها به انحاء مختلف ، اقدام به ظاهر سازی و توهين به ايشان و ضد حال زدن به ايشان کرده ام که تا به حال هيچ يک افاقه نکرده است . لذا از آن مقام مسوول ، عاجزانه تقاضای پی گيری و بازداشت اين دخترک رذل پست فطرت را دارم ! تا قانون به وضعيت ايشان رسيدگی نمايد !
                                               امضا : ناررررررنجی !
..............................

حالش را ببر ! حالش را ببر ناررررررنجی جان ! فقط در نظر داشته باش اگر حکم اعدامی هم صادر شد ، يک جوری باشد که روحم هم به فنا برود تا در آن دنيا هم نتوانم يقه ات را بگيرم ! ( پل صراط و کول کردن و اين حرف ها که يادت هست ؟! )
زياده عرضی نيست ... ايام بازی های کودکانه تان مستدام !

/ 8 نظر / 9 بازدید
مهدیه

سلام جالب بود یه جورایی حس کردم یکی با منه موفق باشی

بچه مخفی

هه هه کلانتری!:)) بالاتر از کلانتری هم کاری از دستش برنمياد! بيچاره نارنجی... اين بنفش ها وقتی متمايل به کبود بشن ديگه هيچی.... نارنجی ها رو يا کبود ميکنن يا زرد!:)

مژگان

وااااااااااا يعنی از دوست داشتنی بودن می ترسی؟

bahar

سلام دوست عزيز . ممنون از کامنتت و اظهار محبتت . شاد باشی

a

صلاح کار کجا و من خراب کجا.... می دونی یه سنگ توی رودخونه هی غلت می خوره ، هی غلت می خوره تا صاف و صیقلی بشه تا اونقدر صاف بشه که یه آینه به تمام معنا بشه... شکیبا باش تا آینه شدنت راهی نمونده...

خدابيامرز

سلام عليکم! / بنده از مورخه، اِی يه پنج شيش روز پيش، به اين نتيجه رسيدم که دعواهای اينجا خونوادگی بوده / و اصلن هم به من يکی مربوط نيست /خودشون می دونن و مداد رنگی هاشون! (چشمک)